Konferencje

Kompleks Milenium posiada cztery nowoczesne sale konferencyjne, gdzie największa może pomieścić nawet do 250 osób. Każda z tych sal wyposażona jest w nagłośnienie, rzutnik multimedialny, ekran, mikrofony bezprzewodowe,  flipchart oraz posiada dostęp do internetu.
Istnieje również możliwość przystosowania innych sal, jak np. Hala Milenium, do celów konferencyjnych czy bankietowych, dając możliwość organizacji imprez nawet do kilku tysięcy osób.

Restauracja zagwarantuje najwyższą jakość usług cateringowych począwszy od przerw kawowych, poprzez obsługę bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych na dowolną ilość osób. 

OBIEKT STAWKA
wynajem Hali Milenium na cele niesportowe kongresy, festiwale, imprezy rozrywkowe 2 700 zł/dzień
przygotowanie i demontaż imprezy (*) 1 500 zł/dzień
duża sala konferencyjna 800 zł/dzień
duża sala konferencyjna (cele niekonferencyjne) 1 500 zł/dzień
duża sala konferencyjna 150 zł/h
sala prasowa 600 zł/dzień
sala prasowa 70 zł/h
sala konferencyjna - łucznicza 500 zł/dzień
sala konferencyjna - łucznicza 60 zł/h
sala konferencyjna - stadion 600 zł/dzień
sala konferencyjna - stadion 70 zł/h

*Przy transmisjach telewizyjnych, koncertach i innych imprezach, gdzie zapotrzebowanie mocy przekracza 50 KW, pobierana będzie dodatkowa opłata (nie mniej niż 1 000 zł) za zużycie energii elektrycznej w czasie imprezy, oraz naliczona zostanie opłata za przekroczenie mocy w wypadku nie potwierdzenia jej wysokości przynajmniej 1 miesiąc wcześniej.

Mapa

miejsca, wydarzenia, obiekty

ZAMKNIJ x
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej