Eventy

Kompleks Milenium to idealne miejsce do organizacji wszelakich imprez, zarówno sportowych, widowiskowych jak i kulturalnych, targów, wystaw, konferencji oraz wszelakich eventów.

Kompleks Milenium posiada cztery nowoczesne sale konferencyjne, gdzie największa może pomieścić nawet do 250 osób. Każda z tych sal wyposażona jest w nagłośnienie, rzutnik multimedialny, ekran, mikrofony bezprzewodowe,  flipchart oraz posiada dostęp do internetu. Istnieje również możliwość przystosowania innych sal, jak np. Hala Milenium, do celów konferencyjnych czy bankietowych, dając możliwość organizacji imprez nawet do kilku tysięcy osób.

Restauracja zagwarantuje najwyższą jakość usług cateringowych począwszy od przerw kawowych, poprzez obsługę bankietów, wesel oraz innych imprez okolicznościowych na dowolną ilość osób.

W przypadku zainteresowania naszymi obiektami zapytania prosimy kierować na adres e-mail: marketing@mosir.kolobrzeg.pl, bądź kontaktując się z naszym specjalistą telefonicznie pod numerem  telefonu: +48 94 35 51 304. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, przygotowując ofertę szytą na miarę.

Mapa

miejsca, wydarzenia, obiekty

ZAMKNIJ x
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej