Oferta plaży Millenium

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu zarządza kołobrzeskimi plażami. Administrowane przez nas plaże mają łączną długość 12,7 km i należą do najczystszych w Polsce. Dbamy o ich czystość oraz bezpieczeństwo przebywających na nich turystów. 11. przygotowanych kąpielisk oraz bezpieczeństwa przebywających na nich turystów w sezonie letnim strzeże 70 ratowników. Ale nasze plaże to także przestrzeń wykorzystywana na realizację wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz rozrywkowych.

Plaża Milenium

To wakacyjna przestrzeń położona w prestiżowej lokalizacji. Tuż obok molo spacerowego, niedaleko latarni morskiej, przy głównym deptaku spacerowym, w samym sercu kołobrzeskiej plaży. W pobliżu organizowane są koncerty plenerowe oraz eventy z udziałem mediów. Plaża Milenium tworzą trzy pełnowymiarowe boiska do siatkówki wraz z trybunami, boisko do piłki nożnej oraz przyjazna strefa zabaw dla dzieci. Wszystko czego potrzeba, by na plaży spędzić czas aktywnie.

Projekt „Plaża Milenium”

Co roku w okresie wakacyjnym organizowany jest projekt „Plaża Milenium”, podczas którego zorganizowane zostaje miasteczko sportowo-rekreacyjne, w którym prowadzone są turnieje, konkursy i zabawy rekreacyjne, otwarte dla mieszkańców i turystów.

Zapraszamy wszystkich do spędzenia czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Plaża Milenium zlokalizowana jest w okolicy Kamiennego Szańca (po lewej stronie). Zejście na Plażę vis a vis hotelu ProVita (mapka z lokazizacją u dołu strony)

Czekamy również na najmłodszych plażowiczów! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Zapraszamy do zabawy i spędzania czasu na sportowo.

Zobacz: Grand Prix Siatkówki 2018 - oferta sponsorska

Mapa

miejsca, wydarzenia, obiekty

ZAMKNIJ x
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej