To było ostatnie już OsiedLove Lato 2019

W sobotę 14.09.2019 r.odbył się ostatni w tym roku piknik Osiedlowego Lata w Mieście 2019.

Zabawę zaczynaliśmy na Placu Trzech Pokoleń . Byliśmy również na Orliku przy ul. Makuszyńskiego, Osiedlu Ogrody, ulicy Złotej, Wylotowej oraz w Podczelu.

Tradycyjnie na koniec bawiliśmy się na torach łuczniczych MOSiR. Zawsze było dużo śmiechu i fajnej zabawy. Wszystkim,którzy nas odwiedzili dziękujemy i liczymy, że będzie Was jeszcze więcej za rok.

Dziękujemy Urzędowi Miasta Kołobrzeg za dofinansowanie projektu, dzięki któremu mogliśmy zorganizować pikniki Osiedlowego Lata.

Bardzo dziękujemy naszej ekipie animatorów:   Joanna Janus, Arleta Korzeniewska, Agata Bartnicka, Agnieszka Maciejewska, Wiktoria Tetera, Ewelina Wielgócka, Szymon Markowski, Pawlutkin Olek ,która starała się, aby dzieci i młodzież spędziła ten czas aktywnie, na sportowo i z uśmiechem na twarzy,
za oprawę muzyczną, o którą dbał Artur Sempruch,
opiekę medyczną i pokazy pierwszej pomocy, które przeprowadzał Remigiusz Jankowski.
Za dmuchańce Lukasz Wichniarz.
Za super zabawę z Bumper ball Kołobrzeg  i  Wata Puchata.
I dziękujemy również osobom z  Milenium Kołobrzeg, które były mniej widoczne, ale ich wkład w pikniki Osiedlowego Lata w Mieście był nieoceniony.
Do zobaczenia za rok !!!  

Mapa

miejsca, wydarzenia, obiekty

ZAMKNIJ x
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej