XI Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Strzelaniu z Karabinu i Pistoletu Pneumatycznego

Klub Strzelecki Kołobrzeg jest organizatorem kilkunastu różnych zawodów w ciągu roku z broni pneumatycznej jak i palnej. Cykliczna grudniowa impreza to otwarte Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w strzelaniach z karabinu i pistoletu pneumatycznego.

Ze względu na ograniczone możliwości czasowe jak i ilość stanowisk ,  liczba startujących była zamknięta dużo wcześniej. Strzelano we wszystkich kategoriach wiekowych z podziałem na płeć. W zależności od wieku każdy uczestnik musiał oddać od 40 do 60 strzałów. W tej XI już edycji brało udział 110 zawodników. Osiągnięto wiele dobrych rezultatów , również przez naszych zawodników. Spośród 16 klubów Kołobrzeżanie wypadli bardzo dobrze ,zdobywając 7 miejsc na podium. Całe podium w konkurencji pistoletowej seniorów należało do naszych zawodników. Najlepszy okazał się Sławomir Antos przed Piotrem Wolmanem i Krzysztofem Łupiną. Również w tej konkurencji ale

 wśród kobiet najlepsza była Bożena Pankowska. Z młodzieży, brązowymi medalami pochwalić się mogą  Mikołaj Drewa , Anita Danilewicz oraz Martyna Szczęsna.

Zwycięscy oraz zawodnicy z najlepszymi średnimi wynikami stanęli do walki w finale. Z pistoletu nasi zawodnicy potwierdzili swoją wysoką predyspozycje w tym dniu.  Lepszą psychiką tym razem okazał się Piotr Wolman ,a drugi był tym razem Sławomir Antos. W „karabinie” najlepiej wypadł Mikołaj Drewa zajmując 10 lokatę.

 

 

 

 

Mapa

miejsca, wydarzenia, obiekty

ZAMKNIJ x
RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej